Oferta pracy dla stylistki paznokci/ kosmetyczki

Kaptur Invest

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy stylistki paznokci/ manikiurzystki. Mile widziane doświadczenie.
Kwalifikacje potwierdzone dyplomem.

Oferujemy atrakcyjną pracę w nowoczesnym salonie w Opolu, z pozycją na rynku, z bogatą ofertą usług, w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wymagania

WYMAGANIA:
- umiejętność wykonywania manicure, paznokci żelowych, manicure hybrydowego, pedicure oraz drobnych zabiegów kosmetycznych (henna, regulacja)
- dyspozycyjność
- miła aparycja
- sumienność i staranność

Prezentacja firmy

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe zabiegi z zakresu kosmetyki estety... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inne