Oferta pracy dla studentów zaocznych studiów filologicznych

Transleo International

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy młodych, dynamicznych, zdolnych, chętnie i szybko uczących się osób (dla których rzetelność, dokładność i terminowość nie są zbyt dużym wyzwaniem) do pracy w biurze tłumaczeń. Praca w naszym biurze polega na przygotowywaniu ofert dla klientów, analizie tekstów, konwertowaniu dokumentów, wykonywaniu drobnych lub większych tłumaczeń oraz korekt już wykonanych tłumaczeń, czuwanie nad wysoką jakością tekstów. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków jest mile widziana. Oferujemy możliwość pracy w programach CAT. Zapraszamy do współpracy osoby otwarte na nowe doświadczenia.

Prezentacja firmy

Nasza firma od 11 lat oferuje wysokiej jakości tłumaczenia dla klientów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta