Oferta pracy dla specjalisty SEM i SEO

MG Studio s.c.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa MG Studio działająca na rynku już 10 lat poszukuje do pracy specjalistę SEM i SEO, który zająłby się promocją i pozycjonowaniem kilku serwisów internetowych klientów. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia plus premie za owocnie realizowane działania w zakresie pozycjonowania i marketingu.

Opis stanowiska:
- Samodzielne prowadzenie i optymalizacja kampanii SEM/SEO w j.polskim i angielskim,
- poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
- uczestnictwo w działaniach e-marketingu
- audyt stron w kierunku SEO
- tworzenie raportów na potrzeby kampanii.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę możliwe również zlecenie o dzieło,
- zatrudnienie w agencji reklamowej z 10 letnim stażem,
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie i premie zależne od efektów i zaangażowania,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w zespole doświadczonych specjalistów z różnych działów,
- miłą atmosferę pracy,
- interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole.

Wymagania

Wymagania:
- Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego w piśmie,
- kilkuletnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie i jego owocne efekty poparte portfo,
- bardzo dobra znajomość zagadnień SEM i SEO,
- dobra znajomość HTML i CSS,
- dobra znajomość Google Analytics, Webmastertool,
- umiejętność pracy w zespole i samodzielność w wykonywaniu zadań,
- sumienność, kreatywność, punktualność,
- mile widziane zainteresowania sportem, kulinariami
- inne doświadczenia są również brane pod uwagę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca (małpa) mgstudio pl w tytule proszę wpisać: “Stanowisko SEM/SEO”.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

MG Studio to agencja reklamowa, w której zespół doświadczonych grafików ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media