Oferta pracy dla programistów PYTHON

LIT

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Białostocka firma LIT poszukuje pełnych pasji programistów języka Python.

Jeśli lubisz rozwiązania proste i eleganckie to oferta dla Ciebie.

Jesteśmy firmą programistyczną, której główną działalnością jest świadczenie usług informatycznych w zakresie Solution Integration, tworzenia web aplikacji i rozwiązań Business Inteligence.

Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań infrastruktury Google, jak Google App Engine, Google Cloud Storage czy Google Big Query. Pracujemy w sposób uporządkowany i zorganizowany stosując rozwiązania Lean Managment (z Toyoty), Agile i ToC. Korzystamy m. in. z frameworków Boostrap, WebApp. Stosujemy zasady Zen of Python. Wkładamy dużo wysiłku we wzajemny rozwój i zbudowanie jak najlepszego środowiska do spełniania się w pracy. W teście Joel’a mamy ok. 9 pkt :)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów związanych z tworzeniem i rozwojem aplikacji wykonanych w języku programowania Python 2.7/3.x.

Programista będzie miał za zadanie wymyślać rozwiązania, przygotowywać i prototypy, programować  jednocześnie dokumentującoraz naprawiać błędy.

Oferujemy:

  • Pracę w Białymstoku, w spokojnej okolicy,

  • Możliwość rozwijania pasji oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Udział w ambitnych i kreatywnych projektach,

  • Pracę w sympatycznym i pomocnym zespole,

  • Na „dzień dobry” stawka 12,7 zł/h “na rękę”; forma współpracy do uzgodnienia.

Prosimy o przesyłanie CV bez zdjęć do 30 stycznia 2015 roku

Prosimy o dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Oczekujemy:
Pasji i chęci do poznawania nowych technologii i rozwiązań,
Analitycznego myślenia i wnioskowania
Wrażliwości na potrzeby użytkowników,
Znajomości Python 2.7,
Przynajmniej pobieżnej znajomości: HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Google Apps, JSON, Web Service, XML,
Znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym,

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dla przedsiębiorstw i orga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy