Oferta Pracy Dla Księgowego / Księgowej

P.H.U. Dynamico

72-500 Międzyzdroje, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

- księgowanie dokumentów,
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, bank)
- prowadzenie kadr i płac,
- ewidencja i rozliczanie gospodarki magazynowej,
- kontrola dyscypliny księgowej w całym łańcuchu produkcji usług,
- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
- księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
- aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości),
- zarządzanie archiwizacją.

Wymagania

wykształcenie ekonomiczne,
- doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z księgowością i gospodarką
magazynową,
- doświadczenie w prowadzeniu pełnej ewidencji księgowej,
- dobra znajomość MS Excel,
- znajomość specyfiki branży gastronomicznej i hotelarskiej będzie dodatkowym atutem,
- certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych będzie dodatkowym atutem,
- sumienność i bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 750PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do negocjacji
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa