Oferta pracy dla Koordynatora punktu ksero!

Fundacja Manus

50-370 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Fundacja MANUS poszukuje osób, które podejmą prace w Punkcie Ksero Fundacji. Praca polega na obsłudze klientów, a w szczególności na kserowaniu, drukowaniu wielkoformatowym, obsłudze urządzeń kserograficznych oraz papierniczych i sprzedaży artykułów. Dodatkowo koordynator odpowiedzialny jest za ustalanie grafików pracowników, rekrutację, zamawianie materiałów eksploatacyjnych oraz asortymentu na sprzedaż.

Zakres obowiązków:
• Obsługa klientów punktu,
• Obsługa maszyny wielofunkcyjnej formatu A4 - A3,
• Obsługa plotera wydruków wielkoformatowych,
• Obsługa urządzeń typu binownica, laminator, składarka, itp.
• Drukowanie dokumentów z pakietu Office, plików PDF oraz rysunków Auto CAD,
• Sprzedaż usług i produktów oferowanych w punkcie,
• Obsługiwanie kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego, sporządzanie raportów,
• Informowanie o działalności Fundacji, dbanie o kontakt z klientami,
• Kierowanie, motywowanie i rozliczenie zespołu pracującego w ksero (3-5 osób),
• Dokonywanie zamówień,
• Opieka nad stałymi klientami.

Preferowani studenci w wieku do 26 lat.

Atuty współpracy z Fundacją MANUS:
• Umowa zlecenie z możliwością uzyskania umowy o pracę,
• Elastyczne godziny pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do dni zajęć),
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia,
• Współpraca z młodymi ludźmi w miłej i twórczej atmosferze,
• Jesteśmy skłonni przyjąć osobę bez doświadczenia zawodowego.

Wynagrodzenie
Proponujemy stawkę godzinową za czas spędzony w pracy.

Rekrutacja
Dokumenty aplikacyjne (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy nadsyłać przez formularz . W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny:
mK/12/2015 oraz imię i nazwisko.
Na aplikacje czekamy do 20 września 2015 r. lub do momentu zatrudnienia odpowiedniej osoby.

Zachęcamy do aplikowania!

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację MANUS, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Wymagania

Wymagania:
• Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym umiejętność drukowania),
• Znajomość programu Auto CAD,
• Obsługa komputera z systemem Windows,
• Odpowiedzialność, sumienność i komunikatywność,
• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
• Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
• Dyspozycyjność 3 - 4 dni w tygodniu w godzinach 8:00- 18:00.

Mile widziane:
• Umiejętność szybkiego uczenia się,
• Podstawowa wiedza na temat sieci lokalnych
• Podstawowa wiedza na temat DTP lub fotografii
• Wysoka dyspozycyjność w czerwcu (przed i w trakcie sesji)
• Umiejętności związane z ręcznym składaniem rysunków.

Prezentacja firmy

Fundacja Manus to organizacja pozarządowa z ponad 15 letnim doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta