Oferta pracy dla grafika

MG Studio s.c.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa z 10 letnim stażem poszukuje na nowe stanowisko pracy grafika. Zależy nam na tym, aby kandydat na to stanowisko miał kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych i projektów logo, poparte wysłanym do nas portfolio, a co za tym idzie zmysł artystyczny i estetyczny na wysokim poziomie. Wymagamy także chęci poznawania zasad tworzenia stron zgodnie z aktualnymi trendami graficznymi, przynajmniej średnia znajomości kodu html, CSS i pakietu graficznego Adobe: Photoshop, Illustrator.

Wymagania:
Celująca znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,
przynajmniej średnia znajomość HTML, CSS,
Bardzo dobre prace graficzne poparte przesłanym do nas portfolio,
Kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych,
Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji i innych artykułów pisemnych,

Mile widziane:
Znajomość i umiejętność obsługi systemów CMS (Drupal, WordPress),
Znajomość Adobe Flash i przygotowanie animacji internetowych,
Tworzenie grafiki trójwymiarowej.

Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę,
Pracę w siedzibie firmy,
Pracę w dynamicznym zespole,
Pracę nad różnymi projektami - zabijamy nudę ;)

Prezentacja firmy

MG Studio to agencja reklamowa, w której zespół doświadczonych grafików ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie