Oferta pracy dla grafika-webdesignera

MG Studio s.c.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa z 10 letnim stażem poszukuje na nowe stanowisko pracy grafika i web designera w jednej osobie. Zależy nam na tym, aby kandydat na to stanowisko miał kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu stron internetowych i ich projektowaniu oraz zmysł artystyczny i estetyczny na wysokim poziomie. Wymagamy także chęci poznawania zasad tworzenia stron zgodnie z aktualnymi trendami graficznymi, znajomości kodu html, CSS i pakietu graficznego Adobe: Photoshop, Illustrator, Dreamweaver.

Wymagania:
- Celująca znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,
- Znakomita znajomość HTML, CSS,
- Java Script i JQuery w stopniu przynajmniej podstawowym,
- Kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu stron internetowych,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji i innych artykułów pisemnych,
- Podstawowa znajomość baz danych MySQL.

Mile widziane:
- Znajomość i umiejętność obsługi systemów CMS (Drupal, WordPress),
- Znajomość Adobe Dreamweaver,
- znajomość Adobe Flash i przygotowania animacji internetowych,
- Umiejętność projektowania pod telefony komórkowe i urządzenia mobilne będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę,
- Pracę w siedzibie firmy,
- Pracę w dynamicznym zespole,
- Pracę nad różnymi projektami - zabijamy nudę ;)

Prezentacja firmy

MG Studio to agencja reklamowa, w której zespół doświadczonych grafików ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie