Oferta dla studentów! Telemarketer: umawianie spotkań handlowych

Projekty Sprzedażowe Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w telemarketingu lub branżach pokrewnych w pracy na telefonie?

W środowisku, gdzie najważniejsza jest komunikatywność i radzenie sobie z założonymi targetami oraz umiejętność prowadzenia rozmów handlowych?

Oferujemy:

  • pracę biurową w młodym zespole, wyłącznie w dni robocze
  • rozsądne zarobki
  • możliwości rozwoju (do stopnia zarządzania własnym biurem typu call centre)
  • możliwość podjęcia umowy o pracę (po zakończeniu okresu próbnego)
  • pensję podstawową oraz premię w oparciu o wynik miesięczny

Wymagania

  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientem biznesowym (istotne, by profesjonalnie lawirować, tj. "zaskakiwać" dostosowując się do rozmówcy)
  • odpowiednia dykcja
  • doświadczenie (kandydatów pozbawionych minimalnego doświadczenia prosimy o niewysyłanie CV)

Prezentacja firmy

Jesteśmy małym zespołem świadczącym usługi marketingowe. Małym oznacza: ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Wg ustaleń
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media