Oferta dla osób poszukujących stałej lub tymczasowej pracy w domu.

Vitamo

Bydgoszcz, Toruń,Grudziądz ,Świecie, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na telefonicznym umawianiu spotkań z klientami biznesowymi -Nie Sprzedajemy NIC PRZEZ TELEFON! Umawiamy spotkania dla przedstawiciela handlowego.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15, ale to TY decydujesz ile czasu każdego dnia poświęcasz na pracę. Nie narzucamy czasu pracy, ani żadnych innych limitów.
Nie musisz nigdzie dojeżdżać - pracujesz w domu.
Nie wymagamy doświadczenia - nauczymy Cię jak prowadzić rozmowę telefoniczną.
Dostajesz narzędzie pracy - telefon.
Wymagamy: chęci, zaangażowania, dobrej organizacji i dostępu do internetu.
Płacimy za efekty, czyli za umówione spotkanie od 20 do 50 zł !
Wysoką skuteczność premiujemy wyższymi stawkami.

Wymagania

komunikatywność
kreatywność

Prezentacja firmy

Dystrybutor chemii przemysłowej,transportowej i gospodarczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta