Odkrywca Smaku - praca Twojego życia !!!

Hawajski Tytoń Sp. z o.o.

Podkarpackie, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma “Hawajski Tytoń” - producent wykorzystywanej do inhalacji rewolucyjnej mieszanki roślinnej z nikotyną “Tobaccin” poszukuje pracowników na stanowisko “Odkrywca Smaku”.

Praca Odkrywcy Smaku polegała będzie na odbyciu 14-dniowej “podróży do korzeni” Tobaccinu - na Hawaje, eksploracji “szlaku Paolo Rigamonti” (twórcy Tobaccinu), poznaniu lokalnej flory, smaków i zapachów oraz wybór tych, które laboratorium firmy wykorzysta w tworzeniu szeregu nowych produktów linii PREMIUM. Odkrywca swoje poczynania i przygody dokumentował będzie na specjalnym blogu.

Tobaccin ma formę sypkiej mieszanki roślinnej, którą umieszcza się w specjalnym urządzeniu przypominającym kształtem e-papierosa (waporyzer), gdzie następuje podgrzanie jej do temperatury, w której woda oraz olejki eteryczne wraz z pożądanymi składnikami zamieniają swój stan na postać parową i mogą być bezpiecznie inhalowane. Para wodna to nośnik najbardziej neutralny dla człowieka, ponieważ każdy z nas w 70-80% składa się właśnie z wody.Nie następuje tu spalanie produktu - a co za tym idzie nie powstają rakotwórcze czynniki, których liczbę w przypadku tradycyjnych wyrobów tytoniowych szacuje się na poziomie 4 tysięcy !!!

Dzięki dodatkowej zawartości ziół: m.in. rumianku i melisy (działanie uspokajające) Tobaccin – oprócz zaspokojenia nawyku nikotynowego ma także działanie wspierające, które łagodzi efekt odstawienny i pomaga zerwać z nałogiem.

Tobaccin dostępny jest w wielu wersjach smakowych o różnych poziomach stężenia nikotyny (w tym stężenie „0”).

Jeśli interesuje Cię przeżycie jedynej w swoim rodzaju przygody - poinformuj nas o tym.
Więcej informacji o firmie i jej produktach uzyskasz na profilu Facebook (Tobaccin) oraz na firmowej stronie Tobaccin.

Organizator wyprawy zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Proces rekrutacyjny podzielony został na etapy i będzie trwał do dnia 30.07.2015.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
otwartości na wyzwania
łatwości nawiązywania kontaktów
znajomości języka angielskiego
sprawnego zmysłu smaku i powonienia

Odkrywcom smaku zapewniamy:
wysokie wynagrodzenie
finansowanie oraz organizację podróży i pobytu na Hawajach
pełne ubezpieczenie
odpowiedni sprzęt do zmierzenia się z przygodą i jej dokumentowania
stałą łączność z kwaterą główną “Hawajskiego Tytoniu”
liczne atrakcje

Prezentacja firmy

Hawajski Tytoń Sp. z o.o. jest właścicielem i producentem Tobbacinu. Nas... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne