Oddział telewizji NC+ zatrudni od zaraz

Klim-AT

Zabrze, Ruda Śląska, Gliwice, Bytom, Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Telewizja NC+ zatrudni od zaraz młode osoby na stanowiska administracyjne, konsultanta oraz technika.

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Po za tym nie wymagamy doświadczenia gdyż przeprowadzamy szkolenia w ramach godzin pracy.

W zamian oferujemy wysokie wynagrodzenia od 1900 zł plus premie motywacyjną, miłą rodzinna atmosferę w gronie młodej wykwalifikowanej kadry.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Wymagania

Oczekujemy jedynie dyspozycyjności od pn do pt, samodzielności, komunikatywności oraz chęci do pracy i rozwijania się.

Prezentacja firmy

Jesteśmy strategicznymi partnerem renomowanych firm, które dzięki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
21
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 100PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia motywacyjna, wyjazdy integracyjne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media