Opis stanowiska pracy

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Monter

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Praca przy montażu podzespołów, kaset i wyłączników,
- Wsparcie pracowników w montażu,
- Współpraca z powiązanymi działami.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

- wykształcenie min. zawodowe
- gotowość do pracy w systemie II zmianowym,
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy
- bardzo dobre zdolności manualne.

CO OFERUJEMY?

- umowę o pracę tymczasową
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę,
- pracę w systemie II zmianowym do poniedziałku do piątku,
- pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
- istnieje możliwość negocjowania stawki, ponieważ doceniamy kompetentnych pracowników,
- odzież roboczą

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka