OD ZARAZ! MALARZ DREWNA, MALARZ FASAD DREWNIANYCH

Work Service Express

region Owernia-Rodan-ALpy, Francja, zagranica

Miejsce pracy: region Owernia-Rodan-ALpy, Francja

Work Service Express zatrudni pracowników z doświadczeniem do malowania drewna we Francji

Od pracownika na tym stanowisku wymagamy:
• Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku malarza drewna
• Znajomości w stopniu podstawowym języka francuskiego
• Prawa jazdy i możliwości dojazdu na projekt własnym samochodem
• Dokładności i zaangażowania
• Pracowitości, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy

Mile widziane

Ekipa 3 / 4 osobowa z samochodem, 1 osoba z językiem francuskim

Zakres obowiązków :
• Prace malarskie prowadzone na kompleksie hotelowym
• Malowanie wewnętrzne (ściany wyłożone drewnem, elementy drewniane ) oraz (drewniane fasady typu bardage)
• Malowanie ręczne : bejcą, lazurą, farbą do postarzania drewna
• Impregnowanie drewna
• Prace na wysokości

Naszym pracownikom oferujemy:
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Zakwaterowanie
• PREMIA za użytkowanie samochodu
• PREMIA za język
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach.
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w euro lub złotówkach - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę rzeczowego i sprawnego koordynatora w miejscu oddelegowania

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.