Opis stanowiska pracy

Jeżeli właśnie rozpoczynasz karierę zawodową, nasza firma to najlepsze miejsce na polepszenie Twojej sytuacji finansowej.

Nie potrzebujesz doświadczenia!!

Przekażemy Ci wszystko czego nauczyliśmy się w czasie 25 lat obecności na rynku. Jesteśmy otwarci na na nowe propozycje. Doskonalimy oraz na bieżąco poszerzamy zakres świadczonych usług, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Posiadamy rozbudowaną sieć oddziałów i filii, które zapewniają nam dotarcie do ogromnej rzeszy odbiorców.

Dzięki naszej determinacji osiągnęliśmy sukces, którym chcemy się z Wami podzielić.

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia i motywujące wynagrodzenie

- Przyjazne środowisko pracy między młodą, wyszkoloną kadrą

- Kooperację z profesjonalistami w swoich dziedzinach

- Narzędzia niezbędne do osiągania wyznaczonych celów

- Szkolenia

Wymagania

Jeżeli zdecydujesz się podjąć pracy w naszej firmie oczekujemy od Ciebie:

-dyspozycyjności

-uczciwości

-chęci do pracy i rozwijania się

-komunikatywności i pozytywnego nastawienia

-kreatywności

Mile widziani mężczyźni z prawem jazdy kat. "B"

Miejsce pracy Zabrze

Prezentacja firmy

Jesteśmy strategicznymi partnerem renomowanych firm, które dzięki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media