Od marketingu na sam szczyt – dołącz do nas

Klient infoPraca.pl

Warszawa, , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży marketingu, która prowadzi kampanie dla znanych i cenionych w świecie firm korporacyjnych i organizacji pozarządowych.
W związku z szybkim rozwojem branży, poszukujemy osób, które zasilą nasz zespół.

Idealny kandydat to osoba:
• ambitna i zorganizowana
• wytrwale dążąca do powierzonego jej zadań
• lubiąca pracę zespołową
• otwarta na nowe doświadczenia
• pewna siebie

Jeżeli dołączysz do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny za:
• pozyskiwanie nowych klientów oraz przygotowywanie dla nich prezentacji
• promocję działań organizacji charytatywnych, pozyskiwanie darczyńców, udzielanie informacji o możliwościach wsparcia działań organizacji
• prowadzenie kampanii marketingowych
• organizację eventów

Zastanawiasz się dlaczego warto do nas dołączyć? Zapewniamy..
• atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy pieniężne
• pełny pakiet szkoleń
• pracę w młodym i dynamicznym zespole
• współpracę z najlepszymi liderami w kraju
• wyjazdy krajowe i zagraniczne

Brak doświadczenia nie stanowi dla nas problemu, ponieważ to Twoja osobowość jest tym co jest dla nas najważniejsze :) dlatego nie zwlekaj, wyślij do nas swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media