Obsługi Klienta, Sprzedawca

Infinitum Globalny Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce: Krakow

Obowiązki:

  • Poszukujemy pracowników na kilka stanowisk, w zależności od stanowiska obowiązki będą inne. Głownie chodzi o :
  • Doradztwo i sprzedaż: dopasowywanie produktów do konkretnych potrzeb Klienta; umiejętność słuchania i doradzania w celu zrozumienia profilu działalności Klienta;
  • Satysfakcja Klienta: spełnienie oczekiwań i wymagań klientów, zastosowanie informacji pochodzących od klienta w celu poprawy jakości produktu i usług; tworzeniei utrzymywanie efektywnej relacji z Klientami bazującej na zaufaniu i szacunku;
  •  upewnianie się, że oczekiwania Klienta zostały spełnione;
  • Efektywne zarządzenie procesem reklamacji mające na celu wypracowanie jak najlepszego rozwiązania

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju;
  • Szkolenia produktowe oraz szkolenia z poszczególnych etapów obsługi klienta
  • Możliwość uczestnictwa w kształtowaniu procesów i procedur.

Wynagrodzenie:

2500 PLN (miesięcznie brutto)

Wymagania

Wymagania:

  • Silne nastawienie na klienta, orientacja na rezultaty i zdolność do efektywnej pracy w ramach ściśle określonych celów sprzedażowych i budżetów. Otwartość wobec zmian i umiejętność szybkiej nauki;
  • Doświadczenie w pracy z klientami i radzeniu sobie z reklamacjami/ problemami/ trudnymi sytuacjami;
  • Doświadczenie w przygotowaniu i weryfikacji warunków umów i kontraktów będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Infinitum Globalny sp z oo wierzy, iż najlepszym sposobem z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta