Obsługa zamówień, magazynu - pakowanie towaru, listy przewozowe, maile

DMR Net Sp. z o.o.

Kraków, 30-103, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się spółka działająca w obszarze
sprzedaży internetowej poszukuje osoby znającej program księgowy do obsługi sprzedaży w sklepie internetowym i allegro.

Wymagania

Zakres obowiązków:

- obsługa zamówień
- obsługa panelu sprzedaży,
- wystawianie paragonów,
- przygotowanie paczek do wysyłki,
- obsługa kuriera, poczty polskiej oraz paczkomatów InPost,
- udzielanie informacji telefonicznej o realizowanych zamówieniach,
- obsługa klientów przy odbiorze osobistym,
- obsługa magazynu: wprowadzanie przyjęć magazynowych, sprzedaż towaru,

Wymagamy:

- doświadczenia w szybkim pakowaniu towaru i obsłudze zamówień
- znajomość podstawowych zagadnień księgowych (wystawianie paragonów, itp.)
- zaangażowania i otwartego umysłu na nowe pomysły i rozwiązania,
- zadaniowego podejścia do pracy,
- skuteczność w działaniu,
- brak pomyłek przy pakowaniu paczek,
- student studiów zaocznych

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość rynku internetowego i systemu sprzedaży w Internecie,

Oferujemy:

- pracę w biurze w centrum Krakowa,
- wynagrodzenie stałe + premie za zaangażowanie,
- pomoc w rozwoju i osiąganiu coraz to lepszych wyników,
- dobrą atmosferę w pracy,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- nieograniczony dostęp do pysznej, świeżej kawy,

Jeżeli posiadasz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku napisz nam o tym w odpowiedzi na to ogłoszenie, wymień konkretne obowiązki jakie miałeś, ile paczek udawało Ci się dziennie pakować, itp.

Jeżeli pracowałeś już na jakimś programie księgowym, napisz nam koniecznie jaki to program!

Prezentacja firmy

Spółka zajmuje się prowadzeniem kilku sklepów internetowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta