Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji elementów z tworzyw sztucznych na terenie Bydgoszczy, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

obsługa wtryskarek

Nr ref.: 20954
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • odbiór detali z maszyny
  • kontrola jakości detali

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • chęć i motywacja do pracy

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • praca w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • stawka godzinowa plus premia
  • możliwość długotrwałej współpracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)