Obsługa techniczna imprez

Astrim s.c.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca przy składaniu i rozkładaniu sprzętu elektronicznego i kabli podczas widowisk sportowych. Godziny pracy popołudniowo-wieczorne, również w weekendy, średnio 2 razy w tygodniu. Wynagrodzenie 200 zł za event.
Niezbędne prawo jazdy kat. B. Mile widziany własny samochód, paliwo rozliczane dodatkowo.

Wymagania

Prawo jazdy kat. B, znajomość systemów Windows, samodzielność, podstawowe wiadomości z zakresu sieci komputerowych, dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Spółka Astrim oferuje nowoczesne rozwiązania informatyczne i doświadczon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
200PLN - 200PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne