Obsługa stoiska z karpiem - Tesco, Dzierżoniów (Świdnicka)

ITC Grupa - Polski HR

Dzierżoniów, dolnośląskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Miejsce pracy: TESCO, Dzierżoniów (Świdnicka)
Termin: najbliższy weekend

Obowiązki:
- wyławianie i humanitarne zabijanie ryb
- obsługa klienta

Wymagania:
- ukończone 18 lat
- aktualna książeczka sanepidu - warunek konieczny!
- dyspozycyjność do pracy w grudniu
- sprawność fizyczna
- zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (7.5zl brutto/h)
- możliwość długotrwałej współpracy - także przy innych projektach
- pracę tymczasową – dorywczą

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi wymagania.