Obsługa stoiska targowego i sprzedaż - Targi Katowice 18-19-20 września

NDX Group

Katowice, 40-032, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwane osoby do obsługi klientów na stoisku targowym na imprezie branżowej - Targi "Bliżej zdrowia, bliżej natury" w dniach 18-19-20 września 2015 r. w Katowicach.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych w Polsce importerów kosmetyków indyjskich i orientalnych, ziół i herbat oraz artykułów związanych z ajurwedą i jogą.
Wymagania

Kogo szukamy?

Jeżeli dysponujesz wolnym czasem w dniach 18-19-20 września 2015r (piątek, sobota, niedziela, w godz.10-19) i chcesz zdobyć cenne doświadczenie w renomowanych targach z branży eko i zdrowego stylu życia a przy okazji zarobić zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy:

Wymagania

Pożądane atuty:

- Mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym w pokrewnej branży lub zainteresowane tematyką szeroko pojętych produktów naturalnych – kosmetyków lub ekologicznej żywności, ziół i suplementów
-Umiejętność aktywnej sprzedaży bezpośredniej
- Miła aparycja i wysoka kultura osobista (wiek nie gra roli, poszukujemy przyciągającej osobowości:)

Uwaga!

Prosimy o składanie aplikacji wyłącznie przez osoby, które deklarują swoją dyspozycję czasową w tych dniach i gotowe są na odbycie szkolenia we własnym zakresie na temat asortymentu wystawienniczego (źródło informacji o produktach to nasza strona www oraz nadesłane przez nas wytyczne)

Czekamy na Twoje zgłoszenie (Wymagane CV + zdjęcie) i informację o preferowanej stawce godzinowej brutto.

Targi odbędą się w Centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek przy placu Sejmu Śląskiego 2.

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w handlu hurtowym i detalicznym produk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 17PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, uzależnione od wysokości sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie