Obsługa sprzedaży - sprzęt profesjonalny Audio-TV-Video

Professional Market

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

aktywny kontakt z potencjalnymi oraz bieżącymi klientami, czynności przygotowawcze, sprzedaż i realizacja zadań około i posprzedażowych, obsługa infrastruktury biurowej, czynności pomocnicze

Wymagania

chęć do pracy - posiadanie umiejętności obsługi technicznej urządzeń jak np. kamera - znajomość angielskiego - prawo jazdy - sumienność i odpowiedzialność - kultura osobista

Prezentacja firmy

Sprzedaż profesjonalnego sprzętu tv-video-audio.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie