Obsługa sprzedaży Allegro

Dynamic Data sp z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy, osób i firm do obsługi sprzedaży internetowej.
Dystrybucja produktów z zakresu elektroniku użytkowej.

Oferujemy
stabilne warunki współpracy,
współfinansowanie tworzenia Twojego projektu,
uczciwe i partnerskie warunki współpracy w oparciu o umowę biznesową,
pomoc z zakresu znajomości produktów i rozwiązań sprzedażowych,
udział w budowaniu innowacyjnej sieci sprzedaży,

Wymagania:
wiek min 18 lat.
wykształcenie min średnie
umiejętność pracy według wyznaczonych standardów,
przedsiębiorcze podejście do zleconych celów i zadań

Umowa od momentu podjęcia współpracy

Korzystne wynagrodzenie (podstawa stała +premia od sprzedaży)

Gwarantujemy 100% uczciwości i bezpieczeństwa.

Współpraca na podstawie umowy cywilno prawnej
Praca zdalna

Prezentacja firmy

Zajmujemy się importem i doradztwem biznesowym dla klientów korporacyjnych Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż