Obsługa sprzątająca

Expo Silesia Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

OBSŁUGA SPRZĄTAJĄCA
W związku ze zbliżającymi się Międzynarodowymi Targami Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w dniach 30 września 2014 - 2 października 2014 r. Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia poszukuje osób do pracy w Sosnowcu zainteresowanych nawiązaniem współpracy na podstawie umowy zlecenia na stanowisku:

- sprzątanie powierzchni wystawienniczych i sanitarnych oraz stoisk podczas imprezy targowej

Ze swej strony oferujemy:
-pracę na umowę zlecenie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji i zamieszczoną poniżej klauzulą* na adres e-mail
Kontakt:
Agata Lipowiecka

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.2007 r. o Ochronie Danych Osobowych /Dz. Ust. Nr 133, poz. 833/

Wymagania

Wymagania:
1. dyspozycyjność na czas trwania targów (tj. od dnia 30 września 2014 do dnia 2 października 2014
2. komunikatywność, łatwość w nawiązywania kontaktów,
3. punktualność,
4. uczciwość.

Prezentacja firmy

Expo Silesia to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się centrum w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
30.09-02.10.2014r.
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
9PLN - 9PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne