Obsługa Sklepu www, allegro, ebay i marketing

e-prom Agencja Promocyjno-Reklamowa

Nowy Sącz, 33-300, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą orientującą się w temacie marketingu internetowego to zapraszamy do nas!

Opis stanowiska pracy:

- administrowanie i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu internetowego, konta aukcyjnego allegro i eBay
- tworzenie opisów i przygotowywanie istniejących zdjęć do zamieszczenia w Internecie,
- nadzorowanie wdrożeń rozwiązań oraz kampanii marketingowych,
- Przygotowywanie i realizacja zamówień,
- wystawianie dokumentów sprzedażowych,
- monitorowanie wpłat oraz kontrola dostaw,
- przygotowywanie zestawień i analiz sprzedażowych,
- budowanie lojalności klientów i pozytywnego wizerunku firmy,
- wystawianie aukcji internetowych.

Wymagania

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość niemieckiego
- doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego, allegro i ebay
- dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel),
- podstawowa znajomość HTML i CSS.
- umiejętność sprawnego korzystania z Internetu
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy
- uczciwość,
- miła osobowość i naturalna umiejętność nawiązywania kontaktów,
- podstawowa znajomość programów graficznych

Proszę o przesłanie CV i LM

Praca w biurze, bez możliwości pracy zdalnej

Prezentacja firmy

To my tworzymy Twój wirtualny Świat. <br/>Jesteśmy agencją Full Serv... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
15PLN - 20PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media