obsługa sklepu - Białołęka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego klienta, popularnej sieci sklepów ogólnospożywczych, poszukujemy w lokalizacji Białołęka: 3 osoby na kasę oraz 1 osoba do obsługi klienta na sklepie.

Nr ref.: 40738
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta za ladą (dział wędliny, ciasta, sery)
  • obsługa kasy
  • dbanie o porządek
  • dbanie o ekspozycje towarów

Oczekiwania:
  • doświadczenie w podobnej pracy - mile widziane
  • aktualna książeczka Sanepidu - warunek konieczny
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym (6:30 - 14:30, 14:30 - 22:30 oraz weekendy)
  • wysoka kultura osobista

Oferta:
  • stałe zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 15 zł brutto/h
  • terminowośc wypłat
  • przyjazna atmosfera pracy w zgranym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)