Obsługa Sekretariatu Biura

Ticketing Team Sp. z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis podstawowych zadań:

• Obsługa sekretariatu

• Bieżący kontakt z kontrahentami

• Obsługa zamówień wewnętrznych

• Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej

• Koordynowanie zleceń przekazywanych podwykonawcom

• Współpraca z zespołami wszystkich brandów

• Koordynowanie przepływów informacji wewnątrz organizacji

Wymagania:

• Doświadczenie w zakresie obsługi biura, co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

• Znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstwa usługowo - produkcyjnego

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Odpowiedzialność za powierzone zadania

• Dokładność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej

• Umiejętność planowania pracy

• Wysoki poziom kultury osobistej

• Bezwzględnie:

   o Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

   o Czynne prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe atuty:

• Znajomość innych (poza angielskim) języków obcych

• Ciekawe kwalifikacje i zainteresowania mogące przysłużyć się naszej organizacji

Oferujemy:

• Ciekawą współpracę z prężnie działającą organizacją, posiadającą własne zaplecze techniczne do wielu działań marketingowych

• Wsparcie naszego teamu firmy w zakresie realizowanych zadań

• Atrakcyjny system wynagrodzeń, powiązany z realizowanymi zadaniami

• Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą zajmującą się rozwojem i zarządzaniem p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat