Obsługa sekretariatu / Asystentka

F.H.U. Budinstel

37-530 Leżachów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy na stanowisko: Obsługa sekretariatu / Asystentka w biurze przy Kompostowni Odpadów Biodegradowalnych w Leżachowie obok Sieniawy - województwo podkarpackie.

Opis stanowiska:

• Prowadzenie sekretariatu;
• Obsługa spotkań biznesowych;
• Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
• Prowadzenie kalendarza spotkań i rezerwacji.

Wymagania:

• wysokie kompetencje komunikacyjne i organizacyjne;
• dobra organizacja pracy;
• biegła umiejętność obsługi komputera;
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji;
• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
• Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagane dokumenty:

• Życiorys (CV ze zdjęciem)

Dokumenty aplikacyjne (życiorys) powinny być opatrzone klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182
z późn. zm.) oraz z ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t. j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1202 )."

Prezentacja firmy

BUDINSTEL jest firmą specjalizującą się w handlu hurtowym i detalicznym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat