Obsługa przesyłek kurierskich z Polski do Niemiec

AlleKurier Sp. z o.o.

Zgorzelec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby zainteresowane współpracą w zakresie obsługi przesyłek kurierskich z Polski do Niemiec.

Zakres pracy to m.in. codzienny odbiór paczek od przewoźnika polskiego, weryfikacja parametrów, zawartości, drukowanie etykiet itp, a następnie przekazanie ich dalej do przewoźnika niemieckiego.

Nasza firma udostępnia komplet sprzętu do obsługi oraz odpowiednie przeszkolenie.

Wymagania:
- powierzchnia 10-20 m2 z możliwością dojazdu samochodem dostawczym
- lokalizacja w Zgorzelcu lub okolicy granicy
- dostępność w godz. 10-16.00

Prezentacja firmy

Innowacyjna firma spedycyjna zajmująca się organizacją transportu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców