Obsługa Maszyny Etykietującej

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Belgia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad 10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Covebo Work Office Sp. z o.o. Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik obsługi maszyny etykietującej w zakładzie mięsnym
KRAZ 1145
Opis Stanowiska:
• Praca w zakładzie produkującym mięso.
• Obsługa maszyny etykietującej - ustawianie, wymiana rolek, obsługa systemu.
• Nadgodziny
• Praca w niskich temperaturach

Oferujemy:
• Pracę na długi okres
• ubezpieczenie
• zakwaterowanie
• opiekę polskiego koordynatora

Wymagania:
• Znajomość obsługi maszyny etykietującej oraz doświadczenie w pracy z maszyna etykietującą (warunek konieczny!!).
• Doświadczenie w pracy przy taśmie w zakładzie mięsnym.
• Dobra znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego (zostanie on poddany weryfikacji!)
• Dyspozycyjność
• Chęci do pracy

Wszystkie osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w języku obcym lub kontakt osobisty z naszym biurem.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami