Obsługa maszyn tkackich/krosna

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę, sterowanie i ustawianie krosna do tkanin syntetycznych. Osoba będzie odpowiedzialna za ustawienie maszyn produkcyjnych, nadzór nad ich pracą oraz ustawianie i regulacje urządzeń peryferyjnych do maszyn tkackich.

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej firmie.
- 8 euro netto/h.
- Możliwość stałej współpracy.
- Opiekę polskiego koordynatora na terenie Belgii

Wymagania:
- Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym technicznym stanowisku.
- Dobra organizacja pracy.
- Znajomość j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Chęć podjęcia pracy na długi okres czasu