Opis stanowiska pracy

HAPUN Personaldienstleistungen GmbH jest agencją pracy tymczasowej zarejestrowanej na terenie Niemiec oraz w Polsce przy urzędzie Marszałka Województwa Mazowieckiego w Warszawie. HAPUN GmbH zajmuję się rekrutacją oraz pośrednictwem wykwalifikowanych pracowników z terenu Uni Europejskiej. W ścisłej współpracy z naszymi klientami oraz pracownikami opracowujemy krótko-, średnio- i długoterminowe rozwiązania w zakresie zasobów ludzkich.

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta wykwalifikowanej osoby na stanowisko:

Obsługa maszyn CNC

Zadania:

- Obsługa maszyn CNC sterowanych numerycznie
- Ustawianie maszyn
- Zmiana ustawień maszyn
- Czytanie rysunku technicznego

Wymagania

- Obsługa maszyn CNC sterowanych numerycznie w systemie FANUC
- Zmiana ustawień maszyny

Nasza oferta:

- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- zakwaterowanie lub pomoc przy poszukiwaniu mieszkania
- 24 dni płatnego urlopu w roku
- płatne ustawowo wolne dni od pracy
- ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv

Prezentacja firmy

HAPUN Personaldienstleistungen GmbH jest agencją pracy tymczasowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Diety
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji