Obsługa laboratorium wytrzymałości materiałów

Axell Polska

Chrzanów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta z branży produkcji stolarki okiennej osób do obsługi laboratorium wytrzymałości materiałów.

Oferta pracy tymczasowej

Zakres czynności:
- wykonywanie wycen,
- prowadzenie laboratorium,
- prowadzenie badań próbek w kabinie badawczej- wykonywanie prób wytrzymałościowych niezbędnych do oceny jakości badanych materiałów, praca z programem,
- prace biurowe.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku w laboratorium wytrzymałości materiałów,
- wykształcenie techniczne,
- język angielski,
- obsługa komputera,
- zdolności techniczne, umiejętność pracy z tematami technicznymi,
- dokładność, solidność.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji