Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta - prestiżowej firmy prowadzącej punkt sprzedaży w centrum Warszawy poszukujemy obecnie zmotywowanej osoby do pracy w charakterze:

obsługa klienta

Nr ref.: 31096
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • profesjonalne doradztwo i obsługa klienta
  • propozycja produktów oferowanych w ramach punktu sprzedaży
  • dbałość o ekspozycje i wizerunek firmy
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem
  • czynności pomocnicze w sklepie

Oczekiwania:
  • wysoka kultura osobista i profesjonalizm
  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • mile widziana znajomość innych języków obcych
  • skrupulatność i dokładność
  • uśmiech, optymizm i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • chęć zdobycia doświadczenia

Oferta:
  • oferujemy zatrudnienie w elastycznym wymiarze godzin
  • praca w prestiżowym miejscu w centrum Warszawy
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)