Work Service Express

Obsługa Klienta

Miejsce pracy: Częstochowa

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca Klienta
Miejsce zlecenia: Częstochowa

Opis stanowiska:
- dbałość o pozytywną komunikację z Klientami
- telefoniczny kontakt z Klientami indywidualnymi i biznesowymi operatora telefonii komórkowej
- informowanie o bieżących ofertach i promocjach
- udział w projektach sprzedażowych

Oferujemy:
- profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów (nauczysz się m. in. technik sprzedażowych)
- gwarantowaną stawkę godzinową- 11,00 zł brutto
- wysokie premie za sprzedaż indywidualną oraz grupową
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- elastyczny grafik
- długotrwałą współpracę
-możliwość skorzystania z oferty programu lojalnościowego Work Service "Wyspa" - ubezpieczenie na życie, zaproszenia, zniżki, wejściówki itp.
- pakietu zdrowotnego LuxMed oraz pakietu sportowego OK System

Oczekujemy:
- nastawienie na regularną współpracę w ramach elastycznego grafiku
- dyspozycyjność
- zaangażowanie i pozytywne podejście do realizacji zadań
- mile widziane doświadczenie w kontakcie telefonicznym z Klientem

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.