Opis stanowiska pracy

•Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę
•Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji KFC
•Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
•Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Wymagania

•Otwartość i komunikatywność
•Pozytywna energia i pomysłowość
•Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
•Wyznaczanie ambitnych celów
•Umiejętność pracy w zespole
•Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
11PLN - 12PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta