obsługa Klienta z j. włoskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w międzynarodowej firmie i znasz biegle język włoski?

Ta praca jest dla Ciebie.

Dla naszego klienta, firmy z branży bankowość i finanse, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 23774
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • wsparcie działu obsługi Klienta
  • weryfikacja poprawności przesyłanych dokumentów
  • dbałość o poprawność merytoryczna i formalną wystawianych dokumentów
  • realizacja wskaźników jakości

Oczekiwania:
  • znajomość języka włoskiego na poziomie bardzo dobrym
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, docelowo z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)