pomoc w sklepie - okres świąteczny

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Poszukujemy osób do pracy w znanym sklepie z artykułami dla dzieci, które będą wykonywać czynności związane z:

Nr ref.: 35418
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • dbanie o ekspozycje w dziale
  • obsługa klienta - doradztwo
  • udzielanie informacji o asortymencie

Oczekiwania:

  • pozytywne nastawienie na klienta
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienność i skrupulatność w działaniu
  • chęć i motywacja do pracy

Oferta:
  • praca w dni okołoświąteczne: 22.12, 23.12 godz. 10-20; 24.12 8.00-15.00; 27,28,29,30, 31.12 godz. 8-16
  • umowa zlecenie
  • wynagrodzenie 15 zł brutto/h
  • praca w centrum Warszawy
  • wynagrodzenie do 10.01.2017
  • możliwość podjęcia innych zleceń w późniejszym terminie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)