Obsługa klienta w dziale sprzedaży części samochodowych

Gold Code Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem sklepu internetowego z częściami samochodowymi poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta w dziale sprzedaży części samochodowych.

Do głównych obowiązków pracownika należą:
- doradztwo w zakresie części samochodowych
- obsługa zamówień i sprzedaży
- współpraca z dostawcami (hurtowniami motoryzacyjnymi)
- obsługa sklepu internetowego z częściami motoryzacyjnymi

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w innowacyjnym środowisku z możliwością rozwoju
- narzędzia pracy (notebook, komórka)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 28.02.2015 (tytuł maila: Oferta pracy w dziale sprzedaży). Zastrzegamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia co najmniej średniego (preferowane technikum samochodowe lub podobne wykształcenie świadczące o znajomości budowy samochodów)

- doświadczenia w sprzedaży części motoryzacyjnych

- znajomości rynku dostawców części

- profesjonalnego podejścia do klienta

- zaangażowania i pomysłowości

Prezentacja firmy

Gold Code jest spółką celową utworzoną przez doświadczonych manag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
od wielkości sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie