Obsługa klienta-Telefoniczne pozyskiwanie Fundatorów

Spełniamy Marzenia Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma oferuje stabilne zatrudnienie w firmie ukierunkowanej na ciągły rozwój. Interesuje nas podjęcie z przyszłymi pracownikami stałej współpracy.

Mile będą widziane osoby posiadające status emeryta, rencisty lub będące na zasiłku przedemerytalnym.

OFERUJEMY:

  • pracę w miły zespole-10 koleżanek w wieku 40+
  • pewne wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • pracę samodzielną w godzinach 8:30-15:00
  • 2 przerwy po 30 min
  • umowę zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę
  • 4 godzinne szkolenie wdrażające wraz ze stałymi szkoleniami okresowymi

OCZEKUJEMY:

  • entuzjazmu oraz zaangażowania w powierzone obowiązki
  • chęci zdobycia doświadczenia
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA,MY NAUCZYMY SIĘ WSZYSTKIEGO

Prosimy w CV o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się:<br/><br/>- pozyskiwaniem darczyńców dla ludzi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta