Obsługa klienta - Racibórz

OTTO Work Force

Racibórz, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Racibórz

Firma OTTO Work Force Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nr Ref.: CR/ 01/2019

Opis stanowiska:

• Obsługa klientów sklepu w zakresie sprzedaży produktów działu.
• Uczestniczy w zaopatrzeniu i utrzymaniu działu oraz wykonuje inne zadania powierzone przez przełożonego.

Wymagania:

• zorientowanie na obsługę klienta i zaangażowanie;
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
• umiejętność pracy indywidualnej i w zespole;
• wykształcenie min. zawodowe.
• mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

Oferujemy

• Umowa zlecenie 15.50 brutto/ h
• Praca w systemie jednozmianowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.