Obsługa Klienta przez Internet - j. angielski - Praca z Domu - Wieczory

P.P.H.U. JUPI

Poznań/Skórzewo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do korespondencyjnej obsługi klientów w języku angielskim. Klienci głównie z USA i Kanady oraz innych anglojęzycznych krajów z poza Europy.

Nasza firma zajmuje się produkcją naszywek i haftem komputerowym na zamówienie. Klientów pozyskujemy głównie przez Internet dlatego podstawowym obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie prowadzenie mailowej korespondencji z klientami, wycena produktów oraz przyjmowanie zamówień. Praca będzie wykonywana zdalnie np. z miejsca zamieszkania kandydata.

Oferujemy:

Zapewniamy pełne przeszkolenie, elastyczne godziny pracy oraz stałe zarobki i dodatkowo procentowy udział w zyskach ze sprzedaży.

Praca z domu - telepraca.

Godziny pracy:

Praca na przedstawionym stanowisku wymaga poświęcenia około 4 – 7 godzin dziennie. Od kandydata oczekujemy pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych ze względu na różnicę w strefach czasowych.

Wymagania

Wymagamy:

Wymagamy od kandydatów sprawnej obsługi komputera, przede wszystkim pakietów biurowych i podstawowych funkcji programów graficznych, umiejętności poruszania się w Internecie oraz swobody w nawiązywaniu kontaktu z klientami. Niezbędną będzie znajomość gramatyki oraz zasad prawidłowej korespondencji w języku polskim i angielski. Wymagana dobra samoorganizacja.

Do wykonywania pracy niezbędny jest komputer z dostępem do internetu.

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją naszywek i haftem komputerowym na zamó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Podstawa + prowizja od sprzedaży, razem ok 1000zł - 2000zł/mies
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing