Obsługa klienta - pracownik biurowy

Graw-Druk

SKAWINA, 32-050, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania  :

§       - Bieżąca obsługa klientów - odbieranie telefonów, odbieranie poczty E-mail

§      -  Przygotowanie samodzielne lub z pomocą - kalkulacji na prośbę Klientów

§     -  Przetwarzanie zamówień - wysyłaniu potwierdzeń do Klienta, zamówień towarów u dostawców

§      - Przygotowanie zamówień na produkcje i sprawdzeniu wszelkich czynników warunkujących możliwość wykonania zlecenia w danym dniu.

§      - Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

Wymagania

Czego oczekujemy:

- Język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym (pisanie maili, rozmowa telefoniczna)

- Wysoka kultura osobista

- Dobra obsługa komputera - przede wszystkim pakiet MS Office - EXCEL, OUTLOOK

- Umiejętność pracy w zespole,

- Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- Pozytywne nastawienie, uśmiech,

- znajomość programów graficznych i księgowych - OPTIMA - będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma Graw-Druk została założona w 1990 roku. Jest to drukarnia s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa