OBSŁUGA KLIENTA – PRACA NA TERENIE SKLEPU SPOŻYWCZEGO

Jobman Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia się pracy dla naszego Klienta – sieci Piotr i Paweł na stanowisku:

Wymiar pracy : pełen etat
Miejsce pracy: Wrocław UL. Świeradowska ( CH Gaj) , Ślężna, Krakowska, Krzywoustego ( CH Młyn), Powstańców Śląskich ( Sky Tower)

Szukamy pogodnych, pozytywnie nastawionych i bezkonfliktowych osób, które potrafią pracować zespołowo i są zainteresowane stałą pracą.

Zakres obowiązków:
- Zakres zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy,
- budowanie i umacnianie relacji z klientami,
- odpowiednie przygotowanie stoiska do pracy (działy: mięso, wędliny, sery, ryby, dania gotowe) oraz utrzymywanie na nim porządku,
- obsługa kasy fiskalnej,
- dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie.

Oferujemy:
- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących
- możliwość stałej współpracy i otrzymania propozycji współpracy bezpośrednio z siecią Piotr i Paweł
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 zł brutto / godz z możliwością wypłaty w systemie dniówek.

Wymagania

Oczekujemy:
- doświadczenie w handlu mile widziane
- aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych,
- wysoka kultura osobista,
- łatwość nawiązywania  kontaktów interpersonalnych.

Jak aplikować?:

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną.

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie