Obsługa Klienta - praca dla studenta

Cinema City Poland

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Cinema City Poland działa na polskim rynku kinowym od 1999 roku. Od tego czasu spółka otworzyła w kraju 31 kin Cinema City, 5 kin IMAX®, 2 interaktywne kina Cinema Park oraz Spin City. Kina Cinema City charakteryzują się wyjątkowo klimatycznymi a zarazem komfortowymi i nowoczesnymi wnętrzami oraz najwyższym poziomem jakości obsługi klienta.

Wymagania

Na stanowisku obsługi klienta w kinie: bary kinowe, kawiarnie, obsługa widza, kasy biletowe

Zapewniamy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • elastyczne godziny pracy, pozwalające połączyć naukę z pracą
  • stałe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • perspektywę rozwoju i możliwości kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się środowisku

Oczekujemy:

  • wiek 18-26 lat,
  • status ucznia lub studenta,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • mile widziana aktualna książeczka sanepidu,

Teraz wszystko zależy od Ciebie

Prezentacja firmy

Cinema City Poland działa na polskim rynku kinowym od 1999 roku. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Inne