Obsługa klienta poszczególnych działów sklepu

Axell Polska

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego klienta w Opolu osób, których zadaniem będzie m.in.:

OBSŁUGA KLENTA POSZCZEGÓLNYCH DZIAŁÓW SKLEPU
(oferta pracy tymczasowej)

Nasz klient to lider polskiego handlu artykułami do budowy, remontu i wykańczania domów oraz majsterkowania. Na polskim rynku jest obecny od 1994 roku. Zaspokaja potrzeby klientów poprzez sieć 69 sklepów w całej Polsce. Zatrudnia ponad 10 tys. pracowników. Jeśli chcą Państwo dołączyć do zespołu prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji.

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:
-zapewnienie miłej i fachowej obsługi klienta;
- udzielanie porad przy zakupie artykułów z szerokiej gamy asortymentu
-sprzedaż produktów;
-zaopatrzenie działu w asortyment;
-wykonywanie zadań powierzonych przez przełożonego.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie;
-zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną;
-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

Wymagania:
- wiedza techniczna na temat materiałów budowlanych i wykończeniowych lub/i narzędzi;
- wykształcenie min. średnie;
- min. 1-roczne doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy;
- znajomość pakietu MsOffice;
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
- umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej;
- zaangażowanie.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie