Obsługa klienta – od zaraz

VST Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowa w związku z nawiązaniem nowego kontraktu poszukuje osób do zespołu.

Jeśli jesteś osobą odważną, uśmiechniętą i lubisz kontakt z ludźmi – aplikuj!
Twoim zadaniem będzie bezpośredni kontakt z klientem oraz jego rzetelna obsługa. Jeśli dobrze czujesz się w sprzedaży, a kontakt z innymi to Twoja pasja – mamy idealną ofertę dla Ciebie!

Co będzie należało do Twoich zadań:
• Obsługa klienta indywidualnego,
• Promowanie produktu,
• Reprezentacja marki,
• Wyjazdy biznesowe.

Jakich osób poszukujemy?
• Ambitnych – stawiających na swój rozwój osobisty,
• Kreatywnych – mających głowę pełną pomysłów,
• Cechujących się nutką szaleństwa,
• Niecodziennych – wyróżniających się z pośród innych.

Czego wymagamy?
• Wykształcenia minimum średniego,
• Dostępność od poniedziałku do piątku,
• Wiarygodności,
• Zaangażowania w powierzone obowiązki.

W zamian oferujemy:
• Współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
• Zdobycie doświadczenia w marketingu,
• Nawiązanie interesujących znajomości,
• Możliwość szybkiego rozwoju osobistego.
Aplikuj! My dajemy Ci szanse – Ty również daj ją sobie. Zostaw Call Center – daj sobie szanse na zmiany. Stań się gwiazdą w naszej firmie. Pnij się po szczeblach kariery. Przyszedł właśnie czas na Ciebie.

Prezentacja firmy

VST MARKETING jest firmą marketingowo - sprzedażową (below the line adve... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta