Obsługa Klienta OD ZARAZ Centrum podstawa + premia

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Pracy na infolinii

Wymagania:

- status osoby uczącej się
- chęć pracy na okres całego projektu do końca września 2015 (w przypadku rezygnacji ze strony pracownika opłata za szkolenie)
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:

- telefoniczna obsługa połączeń przychodzących
- mailowa obsługa klientów,
- obsługa reklamacji
- praca od 8.00 - 16.00
- praca rozpoczyna się szkoleniem

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy zlecenie ze stawką 10, 50 brutto plus premia za frekwencje
- od 1 maja 2015 stawka wzrasta
- wypłata wynagrodzenia 15-ego po przepracowanym miesiącu

CV proszę przesyłać przez portal

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.