Obsługa klienta niemieckojęzycznego

Agencja Headhunters

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków okolice, małopolskie
Główne zadania:

wprowadzanie zamówień do systemu,
monitorowanie realizacji zamówień,
kontakt mailowy i telefoniczny z klientem oraz centralą firmy w Niemczech,
obsługa klienta w zakresie realizacji bieżących potrzeb,
potwierdzanie ofert z działem handlowym w Niemczech.

Wymagania:

zaawansowana znajomość języka niemieckiego,
co najmniej średniozaawansowana znajomość języka angielskiego,
umiejętność organizowania swojej pracy,
mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

Oferujemy:

stałe wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy,
pracę w międzynarodowej firmie, w miłej i przyjaznej
atmosferze z dynamicznym zespołem,
bezpłatne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne